equalizer.gif (240Ã?320)
 
 BEDİR MEDYA GRUBU (ERZURUM & TEKİRDAĞ & ANKARA) ,   iletişim : tel & fax 0282 606 06 25 gsm & whatsApp 0554 201 75 45 RADYO DADAŞ web sitemiz www.radyodadas.net DADAŞ TV web sitemiz www.dadastv.net...    |           RADYO DADAŞ & DADAŞ TV ,   BEDİR MEDYA GRUBU SUNAR DADAŞ TV YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR DADAŞ TV İLE DÜNYAYA AÇILAN PENCERENİZ OLMAYA GELDİK DADAŞ TV : www.dadastv.net iletişim tel&fax 282 606 06 25...    |         
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
Müziğin Tek Adresi
 
 

Hande Yener’in nikah şahidi Demet Akalın mı olacak?

 

Hande Yener, geçen akşam Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Yener, konser öncesi basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Muhabirlerin “Nikâh şahidiniz Demet Akalın olacakmış” demesi üzerine ise ünlü şarkıcı Hande Yener, “Kısmet, olabilir neden olmasın şu an da kankam sosyal medyadan kalp atıyoruz birbirimize” dedi.

Hande Yener’in nikah şahidi Demet Akalın mı olacak?

Hande Yener, önceki akşam Kıbrısta bulunan bir mekanda sevenleriyle buluştu. Yener, konser öncesi basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“HER AN HER ŞEY OLABİLİR”

 

İlerleyen zamanlarda birlikte bir proje olur mu sorusuna ise “Her an her şey olabilir. Uzun süre bizi tartışırken gören insanlar ve sizler de bizi yan yana görmek istiyorsunuz. Belki bir düet belki de bir reklam filmi olur. Bakalım biz Yan yana gelince nasıl diyaloglar olacak. Hep birlikte göreceğiz” dedi.

 
Tarih       : 30 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | RADYO DADAŞ  Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur