equalizer.gif (240Ã?320)
 
 BEDİR MEDYA GRUBU (ERZURUM & TEKİRDAĞ & ANKARA) ,   iletişim : tel & fax 0282 606 06 25 gsm & whatsApp 0554 201 75 45 RADYO DADAŞ web sitemiz www.radyodadas.net DADAŞ TV web sitemiz www.dadastv.net...    |           RADYO DADAŞ & DADAŞ TV ,   BEDİR MEDYA GRUBU SUNAR DADAŞ TV YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR DADAŞ TV İLE DÜNYAYA AÇILAN PENCERENİZ OLMAYA GELDİK DADAŞ TV : www.dadastv.net iletişim tel&fax 282 606 06 25...    |         
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
Müziğin Tek Adresi
 
 

Öptüm Klibindeki ikizler kimdir

 

Öptüm Klibindeki ikizlerin isimleri Son günlerin popüler şarkılarından olan öptüm klibi oynayan kızlar. Merve Özbey ile birlikte çalışan ikiz kardeşler müzik hayatına çokta yabancı değiller.

 Öptüm Klibindeki ikizlerin kim

2015 yılında Tv8 de yayınlanan ve birçok fan kitlesi bulunan O ses Türkiye Yarışmasına katılan Ceyda Tezemir Yarışmaya kız kardeşi olmadan tek başına katılmış ve elemelerde baya bir derece alan ceyda bir programda sahneye kız kardeşinide alıyor ve seyirciyi şok ediyorlar. İşte ikiz kız kardeşlerin O Ses Türkiye yarışmasında seyirciyi şok ettikler.

İkizlerin sosyal medyada trentopik olması içten bile değildi. Beklenen günler zamanlar geçmiş 2 yıl aradan sonra kardeşlerin şansı gülmüş hayatlarından dönüm noktası olan ses yarışmasından sonra ektiklerini biçme vakti gelmişti.

O esnada devreye Erdem Kınay girerek kızlara gündemi sarsacak bir video klip ile medyaya duyurmuş ünlerine ün katmıştır.

Hali hazıra da halen Merve Özbey in solistliğini yapmaya devam etmektedirler. Ceyda ve Şeyda Kardeşler bundan sonraki etapta nasıl bir yol izleyeceklerini bizde merakla takipte olacağız. Bu klip ile ağızlara yapışan şarkıları Öptüm Aniden, Seviyorum Sahiden sözlerinin  etkisi altından kurtulduğumuzda inşallah başka bir video klip ile bizleri vurmazlar ve tekrar hipnoz etmezler.

Bizler RADYO DADAŞ Olarak İkizlere müzik hayatında üstün başarılar dileriz :-)

 
Tarih       : 30 Ocak 2019
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | RADYO DADAŞ  Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur