ÇORLU KAMERA & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ÇORLU KAMERA & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

                                                                                                         HAKKIMIZDA

                                                                                              MİSYON & VİZYONUMUZ

2008 yılından beri BİMASOFT olarak hizmet vermekteyiz biz gelecek hedefiyle yola çıkan BİMASOFT, müşteri odaklı yaklaşımının doğal olarak hızlı sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. 

BİMASOFT Güvenlik, altyapıya verdiği önem, 'tam koruma' prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına uzman çözümler sunmaktayız.

BİMASOFT, uzman ekipler tarafından yapılan tespitler sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

BİMASOFT oluşturduğu uzman kadrosuyla  müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Saha Yapısı

BİMASOFT faaliyetlerini alarm ve entegre güvenlik departmanı olmak üzere iki ayrı yapı altında toplamıştır.

Alarm Departmanı bireysel ve küçük ölçekli kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken, Kurumsal departman orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermektedir.

BİMASOFT Güvenlik bünyesinde alarm, yangın ihbar, yangın söndürme, kamera (IP , AHD ve CCTV ), geçiş kontrol sistemleri (turnike, x-ray, metal kapı dedektörü, parmakizi, kartlı geçiş, yüz tanıma, damar okuma, bekçi tur vb.) plaka tanıma sistemlerini barındırmaktadır.

ERGENE KAMERA ALARM YANGIN SİSTEMLER / BİR BİMASOFT MARKASIDIR


 

Paylaş